Рафтинг в сонячній Грузії неймовірний. Грузія 2017.

Як завжди нові подорожі цікаві своєю непередбачуваністю. Так і цього разу нас здивувала і дорога, і річка, і команда. Як завжди наш тур “рафтинг в сонячній Грузії “був під девізом “ЕКСТРІМLIFE Відпочивай активно”. Довгий трансфер в Грузію нас злегка втомив, але тепле море і приємний пляж зарядив бадьорістю і енергією. Відпочинок приємний, але пора і працювати.

По приїзду у верхів’я річки Ріонірайон Оні, ми зрозуміли що сплав буде не легкий. Щороку річка змінює свій характер і русло, тому сказати, що я був на Ріоні це нічого не сказати. Наші інструктора: Олександр Агапов, Тарасенко Дмитро, Ярослав Ісаєв, Яна Скоц, переглянувши річку розбили її на секції і місця для страховок. Після виконаної роботи потрібно було терміново “акліматизуватися” місцевими винними виробами. Ну що тут сказати, грузини щедрий і доброзичливий народ, справжні брати. Вони нам всім допомогли, особливо в “акліматизації” !!!

  Цілий день чекали і ось вони … Команда туристів з різних куточків України приїхала до нас. Спасибі величезне всій команді за ваше дружелюбність, за ваш гумор, за ваше взаєморозуміння. Всі туристи між собою не були знайомі, але дорога з Тбілісі в наш рафтинг-кемп зблизила. По приїзду в кемп всі були знайомі і готові долати перешкоди.

  Специфіка роботи на катамарані змушувала кожного учасника розуміти свою відповідальність за життя товариша в екіпажі. Через це всі викладалися на всі 100% !!! Окреме спасибі всім дівчаткам, ви розумнички. О так! Як же не згадати інструктора Євгенія, який ситними сніданками піднімав заряд енергії.

За 9 днів туру ми:

 Побували у верхів’ї річки Ріоні, отримали заряд енергії та адреналіну від рафтингу на річці Цхенісцкалі. Побували в печері Прометея, і звичайно накупалися в теплому морі. Я впевнений, що ніхто не залишився байдужим до нічного Батумі з його фонтанами і неймовірно красивою набережною. Багато можна писати і не описати, скажу коротко, все було супер: погода, атмосфера, команда, незабутній рафтинг, природа, тепле море, смачна грузинська кухня, відпочинок активний та цікавий.