От і минув квітень на Черемош. Мабуть уже стало гарною традицією те що свій рафтинг сезон компанія ЕкстрімLife розпочинає в Карпатах на бурхливих водах річок  Білий та Чорний Черемош.

Пороги Чорний  Черемош

Чому квітень і чому Черемоші? – часто це питання доводилось останнім часом чути. Тому що рафтинг Черемош найцікавіший в час танення снігів, коли піднімається рівень води в річках.  На Черемоші, тому що це одна з найцікавіших річок України в плані технічної важкості і доступності. Ну і тому що це Карпати, тому що тут гарно і завжди особливо. Енергетика Карпат заряджає на цілий сезон, і сюди час від часу потрібно вибиратись хоча б для того щоб відчути  цю велич і віковічний спокійний плин часу.

Перший рафтинг Черемош в 2018

Перший рафтинг Черемош в 2018 році у нас відбувся 31-го березня – 1-го квітня, «сімейним» інструкторським складом. Спершу планувалось захопити річку Прут, але через невисокий рівень води в Пруті вирішили спершу пройти по Чорний Черемош, для відновлення навичок після зими. Чорний Черемош зустрів нас як старих друзів, помірно високою водою і вже звичними порогами Гук та малий Гук.

  Наступний день вирушили на Білий Черемош, і хоча по прямій від кемпінгу пані Ольги він не далеко. В Карпатах відстань це дуже відносна величина. Віддаль в 60 км ми долали 3 години, ліси бездоріжжя і болото. Але воно було того варте. Бурхлива «біла» вода і здавалось що уже вийшов з порогу і можна уже розслабитись, а Білий Черемош підкидає нові і нові сюрпризи, і ти весь час маєш бути насторожі. Це важко пояснити, це можна тільки відчути, це щось неймовірне.

Пасхальний тур

Наступний тур був святковим Пасхальним 6-8 квітня, і ми не тільки змогли насолодитись рафтингом Білого і Чорного Черемошу. А і відвідали традиційних Карпатських смаколиків якими частують на Пасху. Також надзвичайно здивувало і порадувало відсутність туристів на Чорному Черемоші. Ну і звичайно рівень води в річці який був значно вищим ніж попередні вихідні.

21-23 квітня рівень води на Чорному Черемоші був найвищим за цей час. І Чорний Черемош перетворився в зовсім іншу річку, непроходимі рукави стали не тільки прохідні, а й створили свої пороги. Рафти повністю затоплювало водою, байдарки перевертало. Але це тільки звучить страшно, насправді це все супроводжувалось веселощами, гарним настроєм і активним відпочинком.

   Гарна погода і рівень води який почав уже помітно падати 28-30 квітня наштовхнуло на думку що можна на воду Чорного Черемошу випустити не тільки катамарани і рафти, а й байдарки. В результаті море позитиву екстриму, гора фотографій і відео. І незабутні враження від рафтингу Чорним Черемошем.

Квітень закінчився, сезон рафтингу Черемошем нажаль також, Карпати принесли нам не тільки заряд позитиву на цілий сезон, а й масу приємних знайомств, цікавих історій і спогадів. І хоча сезон Чермошу закінчився, але розпочинається сезон рафтинг Південний Буг. І ми повні сил і натхнення для нових звершень.