Гірськолижні тури

Людина завжди мріяла підкорити непідвладні стихії. Хочете хоч трохи доторкнутися до могутності природи, поборотися з бурхливими потоками повноводних річок? Відправляйтеся в рафтинг-тур. Для більш споглядального відпочинку підійде сплав на байдарках. У чому ж різниця?

Сплав по річці – це більш спокійна версія рафтингу. Відрізняється динаміка руху та тип плавального засобу. Найчастіше застосовуються байдарки на 2-3 людини, а не надувні рафти на 2/4/6 людина. Надувні, каркасні, гібридні байдарки вимагає від учасників водного походу більше умінь, оскільки менш стійкі на воді. Рафт або катамаран підходить для новачків водного туризму, але якщо в команді є досвідчений гід-інструктор освоїти навички поводження з плавальним засобом зможе кожен.

Захоплюючі сплави по річках України здійснюються за маршрутами зі спокійною течією. Південний Буг (Вінницька область) – місце активного відпочинку для незабутніх відчуттів при подоланні порогів, мальовничі куточки для милування навколишньою природою і посиденьок біля вогнища на березі.

Що дає сплав на байдарках?

  1. Калейдоскоп емоцій. Боротьба з бурхливою течією на порогах, подолання перешкод, стрімкий ривок вниз по річці – і все це в оточенні прекрасних пейзажів!
  2. Нові знайомства. Викид адреналіну і божевільні емоції переповнюють всіх учасників туру. Це зближує навіть незнайомців. Відмінний спосіб тімбілдинга і формування командного духу.
  3. Інший погляд на звичні речі. Сплав по річці змусить вас вибратися з усталеної зони комфорту, подивитися на життя з іншого ракурсу, цінувати кожну хвилину.

Наша команда ЕКСТРІМLIFE організовує цікаві сплави по річках України. Ціни вас приємно здивують, адже не потрібно купувати спорядження, захисну амуніцію, думати про нічліг. З нами ви зможете побачити красу природи, яка недоступні звичайним туристам. Незабутні відчуття подолання бурхливих вод, що змінюються пасивним відпочинком на риболовлі чи духовними практиками, а на завершення смачна авторська вечеря біля багаття в наметовому таборі – захоплююча пригода і море позитиву!

Приєднатися до нашої команди для сплавів вихідного дня (2-3 дня) можуть жителі Вінниці, Києва, Одеси – будь-якого регіону України. Трансфер до місця збору у вартість не входить. Ми подаруємо вам дивовижне поєднання денного екстриму, активності і вечірніх посиденьок біля вогнища.