Рафтинг party – це завжди море емоцій, нові знайомства, відмінні друзі і купа яскравих, незабутніх вражень.

Вже за традицією, команда екстрімlife в кінці літа зібрала всіх любителів активного відпочинку і провела дуже яскравий та запальний РАФТИНГ PARTY OPEN AIR. Туристи з різних регіонів відпочивали як одна сім’я. Було тепло, смачно і дуже жарко на нашому танцполі. Три дні пролетіли як одна мить.

  Ми сплавлялися, загоряли, купалися, відривалися і просто кайфували у відмінній компанії. Розваг знайшлося для всіх :-). Наприклад, альпін-парк урізноманітнив активний відпочинок на воді і дав можливість показати свої сили на смузі перешкод. І звичайно, не можна не згадати туристичну баню! Ох ця Баня! І наші умільці інструктора, які так майстерно махають віниками, що навіть самий вибагливий турист залишиться задоволений)))).
   Кожен знайшов собі заняття до душі. Ну а вечірнє диско – це щось. Танцпол, а в нашому випадку газон, “горів” під ногами, адже такого запального PARTY кемпінг екстрімlife не бачив давно. Пустилися в танок навіть ті, хто не планував :-). Дуже приємно, що всі відпочили і морально, і фізично. Хотілося б подякувати всім учасникам цього прекрасного РАФТИНГ PARTY OPEN AIR.