Харчування на сплавах Піденний Буг.

Туристичне харчування на сплавах по Південному Бугу або рафтингу Чорним Черемошем досить просте, але включає смачні українські страви. Воно має бути легке у засвоюванні та енергетично збалансоване. Меню на сплавах ділиться на два типа: гаряче харчування та перекуси.

Гаряче харчування.

До гарячого харчування входять такі страви: борщик з свиними реберця та сметанкою, уха з річкової риби, овочеві супи, печення, овочеве рагу. Різноманітні каші потішать вас особливістю на природі, а овочевий салат підкреслить їхній смак. Всі страви заправляються спеціями привезені з рафтинг туру у Грузії, тому рекомендуємо відчути смак. А також не можна не наголосити на соковитому шашличку. Для приготування страв використовуються лише свіжі продукти харчування закуплені за день до туру. Туристичне харчування, а саме меню на сплавах по Південному Бугу або рафтинг  Чорним Черемошем, не містить консерванті. Використовуються тушонка власного виробництва, а м’ясо (свинина) лише у перевірених постачальників, які мають степінь відповідальності та знають принципи роботи ЕКСТРІМLIFE.

   Для любителів вегетаріанського меню  можна замовити  каші з булгура, овочеві супчики, овочеве гріль меню, а також традиційні українські походні страви без додавання м’яса.

Перекуси.

Перекуси використовуються під час активної частини сплаву або рафтингу, де немає змоги приготування або є обмеження по часу. Перекус включає: бутерброди, як правило до їх складу входить хліб, масло,твердий сир та сирокопчена ковбаска, солодкий енергетичний батончик та гарячий чай. Перекус енергетичний та збалансований, він обов’язковий під час сплавів та рафтингу, адже потрібні сили та енергія для подолання перешкод.

До приготування гарячого харчування під час сплаву Південним Бугом або рафтингу Чорним Черемошем, команда ЕКСТРІМLIFE відноситься дуже відповідально та старанно. Інструктори відають душу під час самої процедури приготування і звичайно по максимуму використовують  креатив.

    Надійним партнером команди ЕКСТРІМLIFE  є торгова марка «Хороші крупи» яка постачає якісні та екологічно чисті крупи пройшовши всі сертифікати якості. Великий асортимент круп прийде до душі навіть витонченому гурману. Відпочивай активно їж «Хороші крупи».