Інформація для туриста

Загальна організація наших турів така, що вони доступні людям з нормальним здоров’ям і практично без спеціальної підготовки. Що до загальна інформація туристу, у наших турах можуть взяти участь люди різного віку. Під час наших походів завжди панує дух дружелюбності і взаєморозуміння.

Необхідні документи

Кожен учасник при собі повинен мати: документ, що засвідчує особу або його ксерокопію. Для дітей, які не досягли 18 років, самостійно без батьків відправляються на маршрут – письмову згоду батьків. Діти до 18 років без супроводу дорослих на маршрути не допускаються.

Трансфер

У вартість всіх наших маршрутів входить транспортна доставка комфортабельним автобусом від міста Вінниця на маршрут і назад.(Виключення р. Чоний Черемош)

Транспорт надається в залежності від кількості туристів в групі: автомашина, мікроавтобус, автобус. Похідний вантаж і багаж транспортується машиною супроводу.

Супровід

Протягом усього туру групу супроводжують і обслуговують кваліфіковані інструктори компанії ЕКСТРИМLIFE, які мають відповідний досвід роботи. Кількість інструкторів залежить від кількості осіб в групі і розподіляється під кожен маршрут індивідуально.

Розміщення під час походу в 2-3-х місцевих наметах. Наметові табори ставляться самостійно інструкторами на кожному місці стоянки. І контролюється інструктором-комендантом (відповідальним за організацію кемпінгу). За бажанням учасників, може бути надана посильна допомога. Це все оисано в загальна інформація туристу .

Харчування

У польових умовах їжа готується на багатті або газовому пальнику. Харчування на активній частині маршруту полегшене за вагою і посилене по калорійності. У деяких випадках можлива заміна гарячих обідів сухим пайком. У раціон входять: супи, борщ, уха, каші з тушонкою, макарони, чай. Учасники можуть взяти з собою додатково продукти для перекусів (ковбаса, сало, шоколад, печиво і т.д.)

Учасники не зобов’язані брати участь у зборі дров для багаття, надавати допомогу в приготуванні їжі. Але за бажанням – посильна допомога вітається. На деяких стоянках є можливість рибалити (рибальське спорядження потрібно мати з собою), збирати гриби, ягоди.

КОМАНДА ЕКСТРІМLIFE ЗНАЄ як зробити відпочинок приємним і безпечним

Безпека

Пам’ятайте, що пороги є місцем підвищеної небезпеки для здоров’я і життя. Зміна погоди може статися за лічені години. Можуть бути грози, сильні вітри, низькі і високі температури, на людину можуть впливати перепади температур, підвищена ультрафіолетова активність сонця і інші фактори. Можливі прояви ознак «перенасичення киснем», знімаються активною діяльністю і акліматизацією. Діти з 12 до 18 років без супроводу дорослих на активні маршрути і програми не допускаються. Перед виходом на маршрут інструктором проводиться інструктаж з техніки безпеки з обов’язковим підписом учасника. Учасник зобов’язаний виконувати правила, викладені в інструкції з техніки безпеки, виконувати вказівки інструкторів.

Страхування

Страхування туристів на активному маршруті є обов’язковою і невід’ємною частиною. Відмова можливий тільки при наявності страховки від іншої страхової компанії, яка гарантує надання допомоги при настанні страхового випадку на маршруті.

Страхування всіх учасників турів гарантує страхова група ТАС. У вартість включена поліс СТАНДАРТ. За бажанням учасника, можливо вибрати поліс ЛАЙТ або ПРЕМІУМ. На маршруті у інструктора в обов’язковому порядку є аптечка з набором необхідних медикаментів. Але якщо ви страждаєте яким-небудь хронічним захворюванням, то Вам необхідно мати необхідне ліки з собою. Якщо наслідки травми повністю ліквідувати не вдалося, то необхідно скласти письмовий протокол, під яким ставлять підпис учасник і представник керівник групи (або інструктор).

Ми дбаємо про те, щоб Ваш відпочинок був АКТИВНИМ і КОМФОРТНИМ!

Правила для профілактики укусів комах

 • Перебуваючи на природі, намагайтеся носити одяг з довгим рукавом і уникати яскравих кольорів, які викликають у комах асоціацію з квітами і залучають їх для збору нектару.
 • Тримайтеся подалі від ділянок з великою кількістю бур’янів і квітучих рослин, які залучають бджіл і ос. Місця звалища сміття також варто обходити стороною, так як вони залучають паразитів.
 • Здійснюючи прогулянку в лісі, намагайтеся йти по стежках і не заглиблюватися в густий ліс. Якщо ви їдете на відпочинок з ночівлею, ставте намет подалі від сирих печер і висохлих порожніх дерев – в таких місцях зазвичай живуть комарі. Закривайте вхід в намет москітною сіткою.
 • Напої з жерстяних банок і непрозорих пляшок краще переливати в чашки перед вживанням: у відкрите отвір банки або шийку пляшки може потрапити комаха.
 • Пам’ятайте: укуси є захисною реакцією комах, яка проявляється, якщо комаха знаходиться під загрозою. Уникайте махів руками і інших різких рухів.
 • Якщо все ж ви помітили на шкірі кліща, його можна видалити, обережно схопивши пінцетом або пальцями, захищеними шаром тканини, як можна ближче до шкіри. Повільно і обережно відірвіть кліща від шкіри. Якщо голова кліща відірвалася і залишилася в місці укусу, слід звернутися до лікаря для її видалення. Після видалення кліща слід вимити руки водою з милом.
 • загальна інформація туристу допомагає туристу запобігти неприємностей.

Відповідальність туриста

При порушенні Правил проїзду в транспорті, представник фірми ЕКСТРІМLIFE (шофер) вправі висадити порушника в найближчому населеному пункті. Компенсація вартості путівки в цьому випадку не проводиться. У разі поломки або втрати спорядження, отриманого від представника турфірми, повна вартість спорядження підлягає відшкодуванню учасником. Учасник, навмисно сховав від фірми інформацію про захворювання, які можуть привести на маршруті до ускладнень, за все, що відбувається на маршруті несе повну відповідальність. При виникненні обґрунтованої претензії під час туру слід негайно звернутися до представника приймаючої турфірми для усунення причин її виникнення. Якщо виявлені недоліки не вдалося усунути на місці, необхідно скласти письмовий протокол, під яким ставлять підпис учасник і представник фірми.

Турист на активному маршруті зобов’язаний

Дотримуватися правил особистої безпеки та техніки безпеки поведінки на маршруті, уважно слухати щоденний інструктаж перед виходом на маршрут, своєчасно виконувати всі вказівки і команди інструктора, а також прислухатися до рекомендацій. Перед туром бажано пройти медичний огляд і на маршруті своєчасно інформувати керівника походу про погіршення стану здоров’я. Під час руху транспорту слухати супроводжуючого і чітко дотримуватися час відправки. Забороняється проїзд в автобусі в нетверезому стані, а також куріння і розпивання спиртних напоїв в салоні автобуса, а також на всій протяжності активного маршруту.
Загальна інформація туристу обов’язкова для дотримання.

Команда ЕКСТРІМLIFE за БЕЗПЕЧНИЙ ТУРИЗМ і приємні сюрпризи!

Керівник маршруту має право

 • Вживати необхідних заходів, для забезпечення безпеки учасників, аж до зміни або припинення походу в зв’язку з виникненням небезпечних природних явищ та іншими обставинами, а також, в разі необхідності, надання допомоги постраждалому.
 • Після обговорення на зборах групи виключити з числа учасників туриста, який за моральними якостями, спортивно-технічними даними або за станом здоров’я не підготовлений до проходження даного маршруту. Якщо така необхідність виникла під час походу, турист при першій можливості доставляється в населений пункт для відправки його до місця проживання.
 • Послуги, пропоновані на базових стоянках і не включені в програму, оплачуються додатково. Якщо ви берете з собою фотоапарат або відеокамеру, слід подбати про непромокаючої додаткової упаковці.
 • Якщо у вас є пропозиції щодо зміни програми подорожі, пишіть заздалегідь.
 • Якщо ви не знайшли для себе відповідного туру, то повідомте нам про свої пропозиції, і ми постараємося виконати всі ваші побажання. Маршрути проходять по малонаселених і не населеним територіям, позбавлених благ цивілізації, тому учасник повинен бути готовий до подорожі і не боятися похідних умов і негараздів погоди. Погодні умови в районах подорожі досить різноманітні. Середня температура влітку від +14 до +35 градусів, можливе випадання опадів у вигляді дощу. Просимо вас берегти природу і дотримуватися природоохоронні заходи. При всьому уважному до вас ставлення з боку організаторів слід пам’ятати про те що:
 • під час маршруту можливі зміни погоди;
 • маршрут проходить в похідних умовах;
 • можуть виникнути труднощі, пов’язані з проходженням складних ділянок

Тому на маршруті від вас буде потрібно:

 • гарний настрій в будь-яку погоду
 • організованість
 • сміливість у подоланні порогів
 • необхідні речі